e-Pszczelarz.pl Interaktywny Portal Pszczelarski

Telewizja pszczelarska

Pierwsza telewizja pszczelarska w sieci !

Publikujemy pszczelarskie filmy wideo, relacje z pasieki i wydarzeń pszczelarskich tv.e-pszczelarz.pl

czwartek, 03 września 2015 09:31

Pobzykamy?

Niektórzy mawiają, że kobiety są jak pszczoły, bo noszą miód na ustach, ale żądło mają zawsze w pogotowiu. Inni twierdzą, że mężczyźni są jak pszczoły, bo pobzykają i uciekają. Jaka jest prawda? :)
poniedziałek, 18 maja 2015 09:51

Prawidło do szybkiego zbijania ramek !

Pokaz jak można szybko masowo zbijac ramki w prawidle własnej konstrukcji !
PO GODZINACH: film dokumentalny autorstwa Ewy Przyjaznej opowiadający o pszczelarskiej pasji jej Dziadka. Film zdobył Grand Prix w III Konkursie Kina Niezależnego i Sztuki Wideo organizowanym przez CK Muza w Lubinie, II miejsce podczas VIII Festiwalu Filmów Niezależnych „Pięć minut z życia
Tadesz  Sabat omawia sytuację w pszczelarstwie, stan i przyszłość refundacji w pszczelarstwie,  przyszłość wsparcia produkcji pszczelarskiej, refundacje w 2015, ceny miodu i prognozy na rok 2015.
czwartek, 12 marca 2015 19:55

Czyszczenie dennic po zimowli - Wideo

Pokazujemy jak wykonuję się czyszczenie dennicy po ziowli, jak wyglada stan dennicy po zimowli oraz ile czasu to zajmuje w profesjonalnej pasiece.
Archiwalny film ukazujący pszczelarstwo wędrowne w Australii w roku 1947. Wędrowni pszczelarze przewozili swoje pszczoły po całym kraju w poszukiwaniu pożytku. Ten film opowiada o dwóch pszczelarzach z rejonu Bega Nowej Południowej Walii którzy przewożą swoje pszczoły na stanowiska gdzie masowa kwitną rośliny. Miód jest wirowany z użyciem przenośnej miodarki. [tłumaczenie z opisu filmu]
Sposób na pozyskiwanie pierzgi z zastosowaniem podręcznych prostych domowych narzędzi.
Sposób wymiany matek prezentowany przez blogera pszczelarskiego praktykującego w pasiekach Nowej Zelandii.
Feedbee jest wyjątkowo smacznym i wysoko efektywnym substytutem pyłku dla pszczół, pochodzącym z Kanady. Feedbee nie zawiera pyłku kwiatowego, produktów zwierzęcych i sojowych, chemikaliów, lecz wyłącznie naturalne, roślinne składniki. Jest dokładnie tak samo odżywczy jak pyłek kwiatowy. Doskonale odpowiada potrzebom odżywczym pszczół. Feedbee nie ma żadnego wpływu na jakość miodu. Odżywiane za pomocą Feedbee pszczoły rozwijają się szybciej, są zdrowsze i produkują znacznie więcej miodu.
Strona 1 z 2

newslettter

ZAPISZ SIĘ - Prześlemy Ci nowe artykuły na maila !
captcha
Regulamin

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.