e-pszczelarz.pl Interaktywny Portal Pszczelarski

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Książki pszczelarskie gratis od Cezarego Kruka

Książki pszczelarskie gratis od Cezarego Kruka 6 lata 8 miesiąc temu #276

Witam!

Mam już pierwsze Koła Pszczelarskie które chcą ode mnie książki na założenie biblioteczek pszczelarskich.

Pierwsze było koło w
1. Skierniewicach
2. Koło Pszczelarskie w Łodzi nr 1

Są też koła następne.

Za tydzień wysyłka książek pszczelarskich.

Zamierzam wydać wydanie II wszystkiego co do tej pory wydałem. Wydałem do tej pory 11 książek pszczelarskich. Wydanie II poprawione i uzupełnione.

Wydawanie książek to wspaniała rzecz. Niestety kosztuje. Tak jak wszystko. Średnio wydanie 1 książki przy objętości około 100 stron i nakładzie 1000 egzemplarzy to razem z VAT wydatek około 10.000 zł. Droga pozycja to kolorowa foliowana okładka. Ale musi być pełny kolor i foliowanie. Taka okładka się nie brudzi i jest piękna.

Jednym słowem wydanie 11 książek to wydatek 110.000 złotych. Ale będę to robił bo to sprawia mi ogromną radość.

Każdy kto chce może kupić ode mnie książkę. Sprzedaje je z niewielkim narzutem. Muszę po prostu zwrócić sobie koszty wydania.

Mam w planach ponowne wydanie 11 książek jakie już wydałem i 10 nowych. To plany na najbliższy rok.

Pozdrawiam serdecznie.

Cezary Kruk
518-482-726
  • Cezary Kruk
  • Cezary Kruk Avatar
  • Offline
  • Starszy Bzykacz
  • Posty: 42
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.100 seconds

Niezbędny sprzęt

Sklep Pszczelarski Produkty:

Tv Pszczelarska

Gospodarka Pasieczna

Hodowla i genetyka

Sprzęt i produkty pszczelarskie

newslettter

ZAPISZ SIĘ - Prześlemy Ci nowe artykuły na maila !
Regulamin

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.