e-pszczelarz.pl Interaktywny Portal Pszczelarski

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: dotacje unijne na 2014

dotacje unijne na 2014 11 lata 6 miesiąc temu #101

Witam
Za rok chcialbym zalozyc pasieke i produkowac miod ekologiczny na wschodzie Polski, moje pytanko jest czy nie wiadomo Wam czy sa przewidziane jakies dotacje na zalozenie pasieki i jesli tak to czy mam zlozyc projekt/biznesplan do stowarzyszenia to ktorego bede zapisany. i gdzie mozna zasiegnac szczegolowych informacji na temat jak to zrobic i jakie sa etapy rozpoczecia wszystkiego majac na wzgledzie dotacje wlasnie
  • szalik
  • szalik Avatar
  • Offline
  • Początkujący Bzykacz
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dotacje unijne na 2014 11 lata 4 miesiąc temu #109

W chwli obecnej nikt odpowiedzialny nie powie jakie dędą warunki refundacji w 2014 roku. "Bruksela" ma określić zasady i kwoty do końca czerwca 2013. Wiadomo jednak, że za posrednictwem związków i organizacji pszczelarskich nie będzie środków na zakładanie pasiek. Jeśli chodzi o pasieki ekologiczne najpierw trzeba założyć pasiekę, a następnie uzyskać certyfikat pasieki ekologicznej. O dotacje na założenie, lub modernizację pasieki dla pszczczelarza (pasieka zawodowa) można ubiegać się tylko osobiście (nie za pośrednictwem związków, lub organizacji pszczelarskich). Robert Rybusiewicz
  • Robert Rybusiewicz
  • Robert Rybusiewicz Avatar
  • Offline
  • Początkujący Bzykacz
  • Posty: 1
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr Gierula
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.068 seconds

Niezbędny sprzęt

Sklep Pszczelarski Produkty:

Tv Pszczelarska

Gospodarka Pasieczna

Hodowla i genetyka

Sprzęt i produkty pszczelarskie

newslettter

ZAPISZ SIĘ - Prześlemy Ci nowe artykuły na maila !
Regulamin

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.