BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//jEvents 1.5 for Joomla//EN
CALSCALE:GREGORIAN
METHOD:PUBLISH
BEGIN:VEVENT
UID:d51dhgbq9je8c7n44idh3kgjh0@google.com
CATEGORIES:Kalendarium imprez pszczelarskich
SUMMARY:IV Lubelska Konferencja Pszczelarska
LOCATION:Pszczela Wola
DESCRIPTION;ENCODING=QUOTED-PRINTABLE:
IV Lubelska Konferencja Pszczelarska
Pszczela Wola 8-10 lu
ty 2013
PIĄTEK- 8 luty 2013
11.00- 11.30- Uroczy
sta inauguracja Konferencji
11.30- 12.10- Zbigniew Lipiński - Żywienie
pszczół
12.10- 12.50- Renata Olesiejuk- Przegląd białka surowego w kraj
owych roślinach pożytkowych
12.50- 13.30- Zbigniew Kołtowski- Pojęcie b
ioróżnorodności pożytków- szansa czy konieczność?
14.30- 15.10- Józef M
ajak- Matematyczne modelowanie struktur rodzin pszczelich oraz gospodarka w
ulu segmentowym
15.10- 15.50- Jerzy Tombacher - Prawo rozwoju rodziny
pszczelej
15.50- 16.30- Jacek Wojciechowski - Mini ul nowoczesnym narzę
dziem do unasieniania matek pszczelich i nie tylko
17.00- 17.40- Jan Pl
ewa - Moje praktyczne doświadczenia z chowem i hodowlą pszczół
17.40- 1
8.20- Zdzisław Zieniewicz - Podstawowe warunki korzystnego prowadzenia pasi
eki
18.20- 19.00- Jerzy Paleolog - Rośliny GMO- zagrożenie czy szanse20.00- 20.40- Filip Neuberger- Selekcja pszczół w Niemczech
20.40- 2
1.20- Benedykt Polaczek - Pszczoły, trzmiele, osy i szerszenie w Niemczech<
br/>21.20- 21.50- Tadeusz Główka - Jak zbudować kószkę pszczelą
SOBOTA- 9 luty 2013
9.00- 9.40- Robert Rogalski - Pszczelarstwo
w Japonii
9.40- 10.20- Zbigniew Szymański - Moja gospodarka pasieczna w
warunkach Kurpiowszczyzny
10.20- 11.00- Marek Kowalski - Moja gospodar
ka pasieczna w warunkach Mazowsza
11.30- 12.10- Wojciech Morawski - Upr
awa roślin miododajnych
12.10- 12.50- Andrzej Semeniuk- Moja gospodarka
pasieczna w warunkach Podlasia
12.50- 13.30- Sławomir Trzybiński- Powi
ększanie pasieki i produkcja odkładów
14.30- 15.10- Benedykt Polaczek -
Budowa plastrów przez pszczoły
15.10- 15.50- Andrzej Pazura - Bartnict
wo polskie wczoraj i dziś
15.50- 16.30- Marian Kałabun- Zastosowanie iz
olatorów w nowoczesnej gospodarce pasiecznej
17.00- 17.40- Marek Podlew
ski - Matki pszczele- wychów, unasienianie, poddawanie
17.40- 18.20- Ro
bert Rybusiewicz - Jak wyhodować dobrą matkę pszczelą
18.20- 19.00- Zbi
gniew Kiernicki - Transport pszczół
20.00- 20.40- Józef Jasina - Zastos
owanie innowacyjnych rozwiązań w pszczelarstwie na przykładzie pasieki zawo
dowej
20.20- 21.00- Wojciech Kostecki - Motywy pszczelarskie w Biblii
i liturgii
NIEDZIELA- 10 luty 2013
9.00- 9.40- Marek
Chojnacki - Pszczelarstwo w Nowej Zelandii
9.40- 10.20- Piotr Witkowski
- Pszczelarstwo na Litwie
10.20- 11.00- Dariusz Teper - Murarka ogro
dowa- hodowla i wykorzystanie
Wykład 11.30- 11.45- Małgorzata Lewandows
ka - Zajęcia pszczelarskie dla dzieci i młodzieży w pasiece LODR w Grabanow
ie w 2012 roku
11.45- 12.15- Cezary Kruk - Nowe spojrzenie na rolę trut
ni w rodzinie pszczelej
12.15- 12.45- Cezary Kruk - Co decyduje o szybk
ości podjęcia czerwienia przez matkę pszczelą
12.45- 13.00- Uroczyste z
akończenie Konferencji
Szczegółowych informacji odnośnie programu
konferencji udziela :
Cezary Kruk - tel. 667-704-271, 81-889-06-76 (
biuro)
Pobierz:
Karta zgłoszeniowa IV LKP:
http://pasieka24.pl/download/index.ph
p?cn=LKP2013&ftd=Karta_zgloszeniowa_IV_LKP_2013.doc
Komunikat
IV LKP 2013:
http://pasieka24.pl/downl
oad/index.php?cn=LKP2013&ftd=Komunikat_IV_LKP_2013.doc
Program
IV LKP 2013:
http://pasieka24.pl/downl
oad/index.php?cn=LKP2013&ftd=Program_IV_LKP_2013.doc
/>
DTSTAMP:20240329T144040Z
DTSTART:20130208
DTEND:20130210
SEQUENCE:0
TRANSP:OPAQUE
END:VEVENT
END:VCALENDAR