Polityka Prywatności i Regulamin

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Informujemy, że zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, a w szczególności ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.), dane osobowe klientów naszego sklepu są chronione i nie są przekazywane przez nas innym firmom w celach reklamowych, lub osobom trzecim.

 

 

Adresy mailowe klientów wykorzystywane są w celach kontaktu, oraz do przesłania materiałów informacyjnych z naszego serwisu, jeżeli klient wyrazi zdecydowana zgodę, zapisując sie na newsletter  podczas zakładania konta w naszym serwisie, lub w każdym innym momencie korzystając z formularza zapisu na naszej stronie.

 

Ponadto informujemy, ze w każdym dowolnym momencie zgoda na dalsze przesyłanie newslettera, może zostać cofnięta przez użytkownika, poprzez usunięcie swojego adresu mailowego z naszej bazy newslettera mailowego.

.

 

W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie, poprzez formularz rezygnacji  w biuletynie i na stronie korzystając z zakładki Biuletyn

 

 

Dzięki temu dajemy Ci gwarancję swobody i pełnego zarządzania swoimi danymi w naszym serwisie.