e-pszczelarz.pl Interaktywny Portal Pszczelarski

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Proszę o pomoc

Proszę o pomoc 12 lata 5 miesiąc temu #43

Witam,
Chciałem zadać dość nietypowe pytanie, czy istnieje możliwość określenia wartości pieniężnej ula z pszczołami(a dokładniej samych pszczół w ulu) mianowicie staram się określić wartość strat jakie odniósł dziadek. Około rok temu potrącił go samochód w wyniku czego nie jest w stanie chodzić, nadal trwa leczenie. Dziadek posiadał pasiekę składającą się z 5 uli, niestety po wypadku nikt nie zajął się pszczołami, a one uciekły. Teraz chcę przedstawić koszty związane z tą stratą podmiotowi który ma wypłacić odszkodowanie, jednak nie wiem jak ocenić tą wartość. Dziadek traktował to jako hobby i mimo wszystko przynosiło mu to pewien zysk. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, podpowiedź, gdyż bardzo ułatwi mi to rozwiązanie tego problemu.
Z poważaniem,
Marcin Kuźma
  • maniek
  • maniek Avatar
  • Offline
  • Początkujący Bzykacz
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o pomoc 11 lata 2 miesiąc temu #134

po przywróceniu forum z backupu zniknęła odpowiedź.



Dla potomnych radze poszukać rzeczoznawcy w swoim regionie, a najlepiej skontaktować sie ze związkiem pszczelarskim w swojej okolicy. Często zdarza się, że pszczelarze koła świadczą usługi np wyceny pasiek, lub rodzin pszczelich.
  • Piotr Gierula
  • Piotr Gierula Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 87
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.094 seconds

Niezbędny sprzęt

Sklep Pszczelarski Produkty:

Tv Pszczelarska

Gospodarka Pasieczna

Hodowla i genetyka

Sprzęt i produkty pszczelarskie

newslettter

ZAPISZ SIĘ - Prześlemy Ci nowe artykuły na maila !
Regulamin

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.